Yüksek Stok

İthalatçı firma olmamız sebebiyle yıl boyu yüksek stok hacmi ve geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyaçlarınıza hızlı ve doğru çözümler sunmaktayız.

Özel Kesim

Lazer kesim, Plazma kesim, Oksijen kesim, Testere kesim gibi hizmetlerimiz ile ihtiyacınıza uygun kesim işlemlerini kendi bünyemizdeki makinalarımızla gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

En kaliteli ürünü, en iyi fiyatta ve en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırarak büyüyen ve gelişen ülke ekonomisinde katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini ve güvenini gittikçe arttıran, teknolojik gelişimini sürekli yenileyen, büyümesini devamlı arttıran rakipleri tarafından izlenen ve takip edilen bir firma olmaktır.

Hakkımızda

Dilovası OSB’de hizmet veren firmamızın geçmişi 1990’lı yıllara dayanmaktadır. Oldukça geniş ürün yelpazesi olan demir çelik sektöründe 5 bin tona ulaşan zengin stokları ile daha çok yassı mamul alanlarında toptan ve perakende faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, Ereğli Demir Çelik, Asil Çelik, Özkan Demir Çelik, Kardemir ve Makine Kimya gibi ülkemiz demir çelik üreticilerinin mamülleri yanı sıra; ithal ürünlerinde ithalatını ve satışını yapmaktadır. 10 mm-1.500 mm arası kalınlıklarda çeşitli ebatlardaki st37-2, st44-2 ve st52-3 kalitede levha sacların CNC Plazma, Oksijen ve raylı makinelerde istenilen ebat ve şekillerde kesimini yaparak müşterilerin ihtiyacını karşılamaktadır. İlaveten, 10 mm-1500 mm arası 2500 x 6000 ebatında her kalitede demir ve çelik plakalar şerit testere ile istenilen ölçülerde kesimi yapılarak hizmete sunulmaktadır.

Firmamız oksijen ve plazma kesim, testere kesim ile ölçü isteklerine; zengin stok kapasitesiyle toptan ve perakende malzeme ihtiyaçlarına destek sağlayarak demir çelik marketi olma yolunda ilerlemektedir.

Globalleşen ve sürekli yenilenen dünyada bizlere maksimum hız sağlayacak ve maliyetleri azaltacak teknolojik gelişmeleri iş alanımızda yeni yatırımlar yaparak sürdürmekteyiz.

Misyonumuz En kaliteli ürünü, en iyi fiyatta ve en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırarak büyüyen ve gelişen ülke ekonomisinde katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz Müşteri memnuniyetini ve güvenini gittikçe arttıran, teknolojik gelişimini sürekli yenileyen, büyümesini devamlı arttıran rakipleri tarafından izlenen ve takip edilen bir firma olmaktır.